Komunikaty

IBUK LIBRA – zapraszamy po nowe kody

Od 15 stycznia 2019 obowiązują nowe kody - można je otrzymać w Informatorium lub drogą mailową, podając imię, nazwisko i numer Karty  Czytelnika. Jest też nowa lista dostępnych tytułów  (656 publikacji wykupionych i 970 darmowych).

Wykaz zakupionych tytułów znajduje się w załączniku.

kontakt: informacja@ksiaznica.szczecin.pl

Instrukcja dla użytkowników serwisu:

Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari.

Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies. Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) Dostęp do publikacji spoza sieci bibliotecznej na stronie libra.ibuk.pl - z użyciem wspomnianego kodu PIN do zdalnego logowania, dostępnego w Informatorium Książnicy.

UWAGA:

Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myibuk.

Pliki:

Ibuk Libra_oferta2019 - typ: Arkusz kalkulacyjny, waga: 222 KB
Data publikacji: 15.01.2019