Nadużycia finansowe Biuletyn Informacji Publicznej Instytucja Kultury Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Kontakt

Książnica Pomorska im.  Stanisława Staszica
ul. Podgórna 15/16
70-205  Szczecin
www.ksiaznica.szczecin.pl

telefon – centrala: +48 91 48 19 100
telefon - sekretariat: +48 91 48 19 110
fax:
+48 914819115
e-mail:
ksiaznica@ksiaznica.szczecin.pl

NIP: 852-10-72-762
Konto:
Bank Gospodarstwa Krajowego nr rachunku: 61 1130 1176 0022 2128 5820 0001

Informatorium i katalogi
telefon: +48 91 4819200, -201
e-mail: informacja@ksiaznica.szczecin.pl
gg: 10382348

Siedziba biblioteki znajduje się w ścisłym centrum miasta, niedaleko dworca kolejowego „Szczecin Główny” i dworca autobusowego. Można do nas dojechać liniami autobusowymi: A, B, C, D, E, 52, 61, 75, 76, 81 oraz tramwajowymi: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10.

Dyrektor Lucjan Bąbolewski
ksiaznica@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 110
Wicedyrektor Bożena Winiarska
b.winiarska@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 110
Bibliotekarz systemowy

Lilia Marcinkiewicz
l.marcinkiewicz@ksiaznica.szczecin.pl

tel. 91 48 19 122
Sekretarz naukowy Cecylia Judek
c.judek@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 315
Oddział Kontroli Zbiorów kierownik - Zofia Wojtasiewicz tel. 91 48 19 344
Oddział ds. Zamówień Publicznych kierownik - Anna Wites
a.wites@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 323
Radca prawny   tel. 91 48 19 321
Sp. ds. Obrony Cywilnej Kazimierz Knap tel. 91 48 19 105
Dział Informacji Naukowej i Promocji
kierownik - Bogna Tokarska
b.tokarska@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 295, 183
Informatorium informacja@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 200, -201, -205
Zespół ds. Promocji promocja@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 183
Informacja Gospodarcza i Prawna

ekonomia@ksiaznica.szczecin.pl

tel. 91 48 19 230, -232
Pracownia Zbiorów Normalizacyjnych   tel. 91 48 19 264
Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów kierownik - Justyna Golanowska
j.golanowska@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 145
Oddział Gromadzenia   tel. 91 48 19 146
Opracowanie czasopism   tel. 91 48 19 148
Wymiana i Dary wymiana@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 130
Opracowanie Przedmiotowe   tel. 91 48 19 147
Opracowanie Druków Zwartych   tel. 91 48 19 151
Zakup zakup@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 152
Dział Udostępniania Zbiorów

kierownik - Elżbieta Kamińska
e.kaminska@ksiaznica.szczecin.pl

tel. 91 48 19 150
Oddział Przechowywania Zbiorów   tel. 91 48 19 143
Wypożyczalnia Główna wypozyczalnia@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 160, -161
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna WMBP@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 140
Czytelnia Główna czyt.glowna@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 225
Czytelnia Czasopism   tel. 91 48 19 360
Dział Zbiorów Specjalnych kierownik - Jolanta Liskowacka
j.liskowacka@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 175
Czytelnia Zbiorów Specjalnych   tel. 91 48 19 173
Wypożyczalnia i Czytelnia Muzyczna muzyka@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 170
Pracownia Sekcji Sztuki   tel. 91 48 19 180
Pracownia Rękopisów rekopisy@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 176
Pracownia Starych Druków staredruki@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 177
Pracownia Dokumentów Życia Społecznego dzs@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 195
Pracownia Kartografii   tel. 91 48 19 185
Oddział Książki Mówionej audioteka@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 190
Pracownia Dokumentów Wtórnych mikrofilmy@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 270
Dział Regionalny kierownik - Barbara Sztark
b.sztark@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 220, -221
Czytelnia Pomorzoznawcza pomorze@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 210
Pracownia Bibliografii   tel. 91 48 19 210
Biblioteka Niemiecka i Medioteka Języka Niemieckiego goethe@ksiaznica.szczecin.pl tel. 91 48 19 220
Dział Instrukcyjno-Metodyczny kierownik - Monika Kwaśniak
m.kwasniak@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 240, -241
Dział Informatyki

kierownik - Lilia Marcinkiewicz
l.marcinkiewicz@ksiaznica.szczecin.pl

tel. 91 48 19 122
Administracja sieci, serwerów, systemów   tel. 91 48 19 275
Adminstracja Aleph, ZBC, "Archiwum Digital"   tel. 91 48 19 250
Serwerownia   tel. 91 48 19 108
Dział Reprografii i Konserwacji Zbiorów kierownik - Jolanta Doroszkiewicz
j.doroszkiewicz@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 260
Oddział Konserwacji i Renowacji Zbiorów   tel. 91 48 19 263
Oddział Mikrofimowania i Fotografowania   tel. 91 48 19 280
Dział Kadr kierownik - Ewa Pietrzak
e.pietrzak@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 300, -301
Dział Księgowości - główna księgowa główna księgowa- Jolanta Pietrzyńska
j.pietrzynska@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 333
Płace, podatki, kasa   tel. 91 48 19 334, -335, -336, -337
Dział Administracyjno-Gospodarczy p.o. kierownika - Elżbieta Mączka-Kuriata
e.maczka@ksiaznica.szczecin.pl
tel. 91 48 19 314, -320
Szef Ochrony Książnicy Pomorskiej

Wojciech Szałęga

tel. 91 48 19 307
Szatnia (budynek I, od ul. Rybackiej)   tel. 91 48 19 348
Szatnia (budynek III, od ul. Podgórnej)   tel. 91 48 19 346
Dyspozytornia   tel. 91 48 19 222
Portiernia   tel. 91 48 19 310