Nadużycia finansowe Biuletyn Informacji Publicznej Instytucja Kultury Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Komunikaty

Data publikacji: 17.01.2017
IBUK LIBRA 2017

Zachęcamy do korzystania z czytelni wirtualnej IBUK LIBRA. Po kody dostępu zapraszamy do Informatorium. Oferta książek dostępnych bezpłatnie dla czytelników Książnicy Pomorskiej obejmuje blisko 1500 tytułów.

Kody można pobrać w Informatorium lub otrzymać drogą mailową, podając imię, nazwisko i numer Karty Dostępu Czytelnika  (kontakt: informacja@ksiaznica.szczecin.pl).

Listę zawierającą tytuły książek, zakupionych dla naszych czytelników w 2017 roku, można znaleźć w załączniku. Ponadto ok. 800 tytułów znajduje sie w wolnym dostępie.

Instrukcja dla użytkowników serwisu:
Czytanie książek w IBUK LIBRA umożliwia dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW, niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowych aplikacji. Zalecamy używanie aktualnej wersji Google Chrome, Firefox lub Safari.
Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

2) DOSTĘP DO PUBLIKACJI SPOZA SIECI BIBLIOTECZNEJ na stronie libra.ibuk.pl - z użyciem wspomnianego kodu PIN do zdalnego logowania, dostępnego w Informatorium Książnicy.

UWAGA:
ABY MÓC KORZYSTAĆ Z ZAAWANSOWANYCH FUNKCJONALNOŚCI, NALEŻY JEDNORAZOWO UTWORZYĆ SWOJE OSOBISTE KONTO MYIBUK.

Pliki:

Lista_książek_IBUK_LIBRA_2017 - typ: Arkusz kalkulacyjny, waga: 88.32 KB