Nadużycia finansowe Biuletyn Informacji Publicznej Instytucja Kultury Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Dostęp online do katalogów bibliotecznych

Katalogi i bazy bibliograficzne elektroniczne dostępne są z każdego komputera, który podłączony jest do Internetu - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz wszystkich  terminali znajdujących się w Książnicy Pomorskiej.

Obecnie udostępniony jest:

Katalog Główny – zawiera opisy bibliograficzne oraz informację o lokalizacji i dostępności zbiorów bibliotecznych, w tym  książek, czasopism, audiobooków, starych druków, dokumentów kartograficznych, elektronicznych,  które wpłynęły do biblioteki po 1994 roku. Obecnie trwają intensywne prace mające na celu uzupełnienie katalogu elektronicznego o dokumenty, które wpłynęły przed rokiem 1994.

Bibliografia Pomorza Zachodniego – zawiera opisy bibliograficzne artykułów, książek, czasopism i innych dokumentów związanych z Pomorzem Zachodnim.

Zeskanowany Katalog Czasopism – zawiera zeskanowane karty katalogowe tradycyjnego katalogu alfabetycznego wszystkich czasopism, które są w posiadaniu biblioteki.

Zachodniopomorska Biblioteka Cyfrowa „Pomerania” - udostęnia pełne wersje elektroniczne różnego typu dokumentów

Rozproszony Katalog Centralny Zasobów Bibliotek Szczecina i Regionu - umożliwia jednoczesne przeszukiwanie wszystki katalogów elektronicznych bibliotek Szczecina lub całego regionu, a także innych zródeł elektronicznych dostęnych w Polsce i na świeci.